Дах з очерету господарських будівель

В поточному будівництві використовується велику кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому вибрати саме вигідну пропозицію не складе зусиль. Зараз набирає величезну популярність очерет, який володіє винятковою екологічною чистотою, що достатньо вигідно його відрізняє серед всіх матеріалів. Камиш використовується для монтажу покрівлі будь-яких споруд, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції обраних ділянок. Матеріали для даху з очерету — це не просто екологічно, але і дуже красиво і естетично, адже дах з очерету буде сильно вигідно виделятися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Покрівля з очерету має багато переваг:

- Відмінна теплоізоляція, яка дозволяє відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см цілком достатньо для якісного утеплення даху;

- Краща шумоізоляція;

- Не дивлячись на рослинне походження, дах з очерету може простоять до 80 років, при правильної експлуатації;

- Оптимальні ізоляційні властивості, які запобігають проникнення вологи і снігу всередину приміщення;

Це найвигідніші переваги, які визначають очерет як сучасного будівельного матеріалу, але насправді їх суттєво більше.

Дах з очерету можна почати робити самостійно, адже очерет росте практично у всіх регіонах, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету приватного будинку, набагато краще запросити професіоналів, які вміють працювати по новим технологіям і справлять все найбільш якісно і оперативно. Після будівництва очеретяного даху потрібно виконати його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет відмінно горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.